نوع بیمارستان : دولتی

آدرس و تلفن ها:

اصفهان – خیابان بزرگمهر    03132912000

معرفی و تاریخچه:

بیمارستان صدوقی اصفهان با دارا بودن بخش های مختلف درمانی ازجمله جراحی عمومی ، ارتوپدی ، گوش و حلق و بینی ، فک و صورت ، زنان و زایمان ، چشم ، داخلی ، اطفال ،ICU ،NICU ،CCU ، نوزادان ،کلینیک های تخصصی، اورژانس ، اعمال سرپائی ، سنگ شکن ، رادیولژی ، سونوگرافی ،سی تی اسکن ، انواع آندوسکوپی ، ماموگرافی ، برونکوسکوپی ، اسپیرومتری ، ادیومتری و … در خدمت شماست.
این بیمارستان که با نام بیمارستان شهید آیت ا… صدوقی نیز شناخته می شود، تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان اداره می گردد. لازم به ذکر است بیمارستان صدوقی اصفهان وابسته به نیروهای مسلح می باشد و در حال حاضر با در اختیار داشتن کادری مجرب و پرسنلی آموزش دیده در حال خدمت به کلیه اغشار جامعه است.
وب سایت اطلاعات جامع شهری از این سو با هدف ایجاد یک بانک اطلاعاتی از تمام اماکن و مشاغل ایران و در شهر های مختلف طراحی و پیاده سازی شده است. تیم مهندسان این سایت در نظر دارد تمام اماکن و مشاغل دسته بندی و در دسترس قرار دهد.
با استفاده از این بانک اطلاعاتی شما قادر خواهید بود تمام نیازهای شهری خود را با استفاده از امکانات جستجوی آن بر طرف کنید. همچنین امکان جستجو با استفاده از GPS نیز تعبیه شده است. پیاده سازی این سایت از شهر اصفهان آغاز شده و به زودی تمام شهر های بزرگ ایران از این امکان برخوردار خواهند شد.

منبع: سایت رسمی   https://hamgardi.com/

رزرو هتل اصفهان