هتل آفتاب اصفهان، یکی از هتل های نزدیک به ورزشگاه نقش جهان اصفهان می باشد. دسترسی به ورزشگاه نقش جهان از این هتل، ساده است و حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه، فاصله زمانی دارد.

تلفن مستقیم رزرو هتل نزدیک ورزشگاه نقش جهان اصفهان :

۰۹۱۳۴۷۵۴۱۰۰ – ۰۳۱۳۵۵۱۰۶۰۰ 

هتل آفتاب اصفهان

ورزشگاه نقش جهان اصفهان در سال 1372 شروع به ساخت شد و پس از دوران تکمیل و عملیات بازسازی، در سال 1381 افتتاح گردید. این  ورزشگاه چندمنظوره با ظرفیت ۷۵٬۰۰۰ نفر، دومین ورزشگاه بزرگ ایران به‌ حساب می آید.

از نظر مکان قرارگیری، ورزشگاه نقش جهان در شمال جغرافیایی شهر اصفهان در اتوبان کاوه بلوار فرزانگان و در مجاورت باغ فدک و بین دو شهر اصفهان و دولت‌آباد قرار دارد.

دسترسی به این ورزشگاه از چند مسیر امکان پذیر می باشد. از مسیر خیابان بعثت و جاده دولت آباد و از مسیر خیابان کاوه و بلوار فرزانگان و….

بعضی ویژگی های این ورزشگاه عبارتند از:

فرم بیضی شکل (در دو طبقه)، ظرفیت طبقه اول: ۴۲ هزار نفر، ظرفیت طبقه دوم: ۳۳ هزار نفر
مساحت کل ورزشگاه بر روی پلات فرم: به ابعاد ۳۰۰*۳۵۰ و به مساحت کل ۱۰۳۲۵۰ متر مربع *(۱۰ هکتار)

جاده اختصاصی ویژه ورزشگاه: به صورت دو باند مجزا به طول ۱۳۰۰ متر

دیگر امکانات این ورزشگاه عبارتند از: زمین چمن طبیعی به وسعت ۱۱ هزار متر مربع، چهار ورودی جهت ورزشکاران، تماشاگران و بخش امور اداری و جایگاه ویژه، پیست دو و میدانی ۸ باندی (تارتان) به وسعت ۶ هزار متر مربع، پیست ورزش‌های ۷ گانه، تونل ماراتن با شیب ۵ درصد به طول ۱۱۰ متر، فضاهای اداری و امکانات پیش‌بینی شده زیرگرادان‌ها (سکوها) ۷ هزار متر مربع و…


هتل آفتاب اصفهان، میزبان میهمانان نصف جهان

تلفن رزرو سریع و مستقیم: 03135510600
رزرو هتل اصفهان