بیمارستان غرضی اصفهان

بیمارستان غرضی اصفهان

نوع بیمارستان: دولتی

حوزه فعالیت: عمومی

آدرس بیمارستان غرضی اصفهان : اصفهان – خیابان کاوه

تلفن بیمارستان غرضی اصفهان : 03134509901

معرفی :

این بیمارستان در اصفهان ، در شهریور ماه 1375 و در زمینی به مساحت 91240 متر مربع ، با زیربنایی به مساحت 26223 متر مربع ، تاسیس شد . بیمارستان دکتر غرضی اصفهان ، مرکز درمانی است که به سازمان تامین اجتماعی ، وابسته می باشد . در حال حاضر ، 237 تخت خواب فعال دارد .

تاریخچه: بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دکتر غرضی اصفهان، وابسته به سازمان تامین اجتماعی است که در چارچوب قوانین و مقررات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، قطب خدمت رسانی به آحاد جامعه در منطقه شمال شهر اصفهان است. این بیمارستان، یکی از بیمارستان های ملکی سازمان تامین اجتماعی در استان اصفهان می‏ باشد که در شهریور ماه سال ١٣٧٥، در زمینی به مساحت ٩١٢٤٠ متر مربع با زیر بنای ٢٧٠٠٠ متر مربع و ٣٠٠٠٠ متر مربع فضای سبز و برمبنای احساس نیاز مدیریت درمان استان به تاسیس بیمارستانی در شمال شهر اصفهان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
این بیمارستان دارای ظرفیت ٢٥٦ تخت می‏باشد که تا سال ١٣٩٢ ، ٢٥٤ تخت آن به صورت فعال مورد استفاده قرار گرفته است و با توجه به شمار روز افزون مراجعین، بهره برداری از تعداد بیشتری تخت، برای سال های آتی، ضروری به نظر می‏ رسد.
خدمات این بیمارستان در سه بخش سرپایی (درمانگاه)، بخشهای بستری و خدمات پاراکلینیک به مراجعین ارایه می گردد.  کیفیت بیمارستان شاهد رضایت خاطر روز افزون مراجعین و دلپذیر شدن محیط کار کارکنان باشیم.
خدمات مختلفی در این مرکز به بیماران ارائه می شود که خدمات اورژانس، داخلی، گوارش، عفونی، اعصاب و روان،قلب و عروق، ارولوژی، ارولوژی، ارتوپدی، ENT، چشم‌پزشکی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، کودکان، خدمات سرپایی و پاراکلینیک شامل آزمایشگاه، پاتولوژی، فیزیوتراپی، داروخانه، رادیولوژی ، سونوگرافی،سی تی اسکن، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب، تست ورزش، هولتر مانیتورینگ، آندوسکوپی، ادیومتری، اپتومتری و درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی از جمله این خدمات هستند. (منبع: سایت تامین اجتماعی)

لیست بیمارستان های اصفهان


هتل آفتاب اصفهان، میزبان میهمانان نصف جهان

تلفن رزرو سریع و مستقیم: 03135510600
رزرو هتل اصفهان