دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)که در سمت شرقی و مجاور شهراصفهان واقع شده‌است، روز سوم آبان ماه ۱۳۶۶ به تصویب هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی رسید. این واحد دانشگاهی از دوم بهمن ماه همان سال با پذیرش ۵۱۰ دانشجو  در چهار رشته تحصیلی آغاز به کار کرد و در حال حاضر به عنوان یکی از واحدهای جامع دانشگاه آزاد اسلامی. با حدود ۱۹۱۰۰ نفر دانشجو در مقاطع دکتری تخصصی  دکتری حرفه‌ای، کارشناسی ارشد وکارشناسی  فعالیت علمی پژوهشی خود را با بیش از ۳۸۶ نفر عضو هیئت علمی  تمام وقت و ۳۰ نفر نیمه وقت و ۷۰۰ نفر عضو حق‌التدریس در ۱۹۶ رشته و گرایش آموزشی ادامه می‌دهد و تاکنون بیش از ۷۵۰۰۰دانش آموخته از این دانشگاه فارغ‌التحصیل گردیده‌اند.

احمدعلی فروغی ابری که از سال ۶۶ و با تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) به عنوان رئیس این دانشگاه منصوب شده بود آخر خرداد ماه سال ۱۳۹۵ از ریاست این دانشگاه کناره‌گیری کرد .

در تیر ماه ۱۳۹۵ حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی سید محمد امیری محمدآبادی را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد استان اصفهان و واحد اصفهان (خوراسگان) منصوب کردو در دی ماه ۱۳۹۵ در نهمین جلسه پایش و هماهنگی امور استان‌ها از سوی حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و رئیس واحد اصفهان (خوراسگان) به سید محمد امیری ابلاغ شد .

در تاریخ شانزدهم شهریور ماه ۱۳۹۶ با حضور علی اکبر ولایتی  رئیس هیئت امنای این دانشگاه و فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، احمد آذین به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) معرفی و از خدمات سید محمد امیری تقدیر شد.

در تاریخ ۱۷ مرداد ماه سال ۱۳۹۸ طی حکمی از طرف محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، حمیدرضا جوانمرد سرپرستی موقت دانشگاه واحد خوراسگان و دانشگاه‌های آزاد استان اصفهان را به عهده گرفت .

در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، پیام نجفی را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و واحد اصفهان (خوراسگان) منصوب کرد.

آدرس:

 اصفهان، خیابان جی شرقی، ارغوانیه، بلوار دانشگاه


هتل آفتاب اصفهان، میزبان میهمانان نصف جهان

تلفن رزرو سریع و مستقیم: 03135510600
رزرو هتل اصفهان