شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان کجاست

این شهرک که به دلیل حضور شرکت ها و سنگبری های مطرح کشور، تبدیل به قطب سنگ ایران شده، در کیلومتر ۵ جاده اصفهان به شاهین شهر و مقابل پالایشگاه شهید منتظری اصفهان قرار دارد. شماره خیابان های شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان زوج بوده و در طول جاده اصفهان به شاهین شهر که به سمت شمال می باشد، چندین ورودی به شهرک مشاهده می کنید.

برای مراجعه حضوری جهت خرید انواع سنگ ساختمانی از شرکت ملت سنگ میتوانید از دو خیابان ۲۰ و ۲۴ به این شرکت دسترسی داشته باشید

.

خرید انواع سنگ ساختمانی در محمودآباد

در شهر سنگ اصفهان (محمود آباد) می توانید انواع سنگ ساختمانی از قبیل سنگ نما، سنگ کف (حیاط، سالن و پارکینگ)، سنگ راه پله، قرنیز و همچنین انواع سنگ با کیفیت سوپر مناسب برای صادرات به کشورهایی همچون عراق (اربیل)، استرالیا، ترکیه، کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی را در تنوع بسیار بالا خرید کنید.

سنگبری های موجود در این شهرک صنعتی کوپ سنگهای نقاط مختلف کشور ایران مانند عباس آباد، محلات، حاجی آباد و خود استان اصفهان را در قالب تایل و اسلب و در سایزهای متنوع با مدرن ترین دستگاه ها برش می دهند.

ملت سنگ علاوه بر فروش محصولات تولیدی در مجموعه کارخانجات این شرکت، سنگهای متنوع از سراسر ایران را در شوروم خود عرضه می کند. شما می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری سفارشات خود را مستقیم از طریق این شرکت تامین کنید.

فاصله شهرک صنعتی محمود آباد تا اصفهان :

فاصله از شهرک صنعتی محمودآباد تا اصفهان 22 کیلومتر و 24 دقیقه است


هتل آفتاب اصفهان، میزبان میهمانان نصف جهان

تلفن رزرو سریع و مستقیم: 03135510600
رزرو هتل اصفهان