باغ وحش صفه در واقع بزرگترین محل نگهداری از حیوانات در شهر اصفهان است. البته، این منطقه در سال‌های اخیر مورد اعتراض برخی از دوستداران حیوانات و محیط زیست قرار گرفته است که این امر موجبات توجه مسئولین به زیرساخت‌های این مجموعه را ضروری کرده اسباغ وحش صفه واقع در جنوب شهر اصفهان بر فراز کوه صفه است. این مجموعه تفریحی در ضلع جنوبی تقاطع بزرگراه‌های شهید اقارب پرست و شهدای صفه قرار دارد که دسترسی به آن را خیلی راحت کرده است.

از مناطق دیدنی این منطقه می‌توان به چشمه پاچنار و تخت سلیمان، چشمه درویش، بقایای اصلی شاهدژ معروف به قلعه دیو، دیوار سنگی آبگیر، آبشار مصنوعی و چشمه گل زرد اشاره کرد. باغ وحش صفه نیز از فراز این کوه جلوه‌گاه زیبایی حیواناتی است که در آن قرار دارند.

راه‌های زیادی برای سفر به این باغ وحش وجود دارد که اقتصادی‌ترین آن از طریق تور است. تورهای اصفهان گردی شامل بازدید از تمام مناطق دیدنی اصفهان می‌شوند که بازدید از باغ وحش صفه و باغ خزندگان تنها یک نمونه از مزایا  آن‌ها است.

مجموعه تفریحی در ضلع جنوبی تقاطع بزرگراه‌های شهید اقارب پرست و شهدای صفه قرار دارد که دسترسی به آن را خیلی راحت کرده است.


هتل آفتاب اصفهان، میزبان میهمانان نصف جهان

تلفن رزرو سریع و مستقیم: 03135510600
برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

رزرو هتل اصفهان