• میدان نقش جهان اصفهان

بسیاری معتقدند بهترین زمان سفر به اصفهان فصل بهار است چرا که تماشای شکوفه ها و باغ های سبز با نسیم خنک بهاری و آفتاب ملایم همگی از دلایل قانع کننده برای سفر به اصفهان در فصل بهار است. اما خوب است این نکته را توجه داشته باشید که در فصل بهار گاها ممکن است بارش های بهاری شما را غافلگیر کند

همچنین از اوایل خرداد آب و هوای اصفهان رو به گرم شدن می رود. پس فصل بهار می تواند بهترین زمان سفر به اصفهان باشد اما نه در تمامی ماه ها. پس بهتر است بگوییم بهترین زمان سفر اردیبهشت ماه است. هم بخاطر آب و هوای نه چندان گرم ،هم سرسبزی و زیبایی و دلیل سوم فاصله گرفتن از تعطیلات نوروزی و ازدحام جمعیت که در این دوره به شهرهای مختلف از جمله اصفهان سفر می کنند .

و اما فصل پاییز. با اینکه فصل بهار بخصوص اردیبهشت ماه جزو فصول پرطرفدار سفر به اصفهان است اما اگر از ما بپرسید بهترین زمان سفر به اصفهان چه فصلی است علاوه بر بهار به شما فصل پاییز را پیشنهاد میکنیم. اما چرا پاییز. فصل پاییز با منظره درختان زرد و نارنجی و هوای خنک می تواند تجربه سفری رویایی را برایتان رقم بزند.

فصل تابستان نیز با اینکه اصفهان تا حدودی گرم است، اما برای سفر جذابیت های خودش را دارد. زیبایی فضای سبز بسیار زیاد اصفهان در حاشیه زایندرود و پارک های جنگلی ناژوان و صفه، برای تفریحات فضای باز، دارای آب و هوای خنک و مورد پسند می باشد.

فصل زمستان نیز از بابت قیمت های مناسب نسبت به دیگر فصل ها، می تواند برای سفر به اصفهان، جذابیت داشته باشد.

در هر صورت سفر به اصفهان در هر فصلی، جذابیت های خودش را دارد و این شهر سرشار از جاذبه های مختلف گردشگری است که بسیاری از آنها، فارغ از شرایط آب و هوایی قابل دیدن و لذت بردن هستند.

خوشحال می شویم برای سفر به اصفهان، روی میزبانی هتل آفتاب اصفهان هم، حساب کنید.


فصل بهار و اردیبهشت ماه

فصل زمستان (دی ماه، بهمن ماه و نیمه اول اسفندماه)هتل آفتاب اصفهان، میزبان میهمانان نصف جهان

تلفن رزرو سریع و مستقیم: 03135510600
رزرو هتل اصفهان