خانه احمدزاده در استان کردستان و شهرستان سنندج واقع شده است.

 

نام اثر در فهرست آثار ملی ایران: خانه احمدزاده

قدمت و دوره تاریخی: پهلوی

آدرس خانه احمدزاده سنندج : کردستان، سنندج، شهرستان سنندج، خیابان نمکی سنندج، محله آغا زمان

شماره ثبت ملی: 2837

تاریخ ثبت: ۱۳۷۹/۰۸/۱۶

خانه احمدزاده یکی از آثار ملی ثبت شده ایران در سنندج است که قدمت آن مربوط به پهلوی می باشد و در تاریخ ۱۳۷۹/۰۸/۱۶ به شماره ثبت 2837 در مجموعه آثار تاریخی ایران ثبت شده است. نشانی این اثر ملی ثبت شده سنندج شهرستان سنندج، خیابان نمکی سنندج، محله آغا زمان می باشد.

استان کردستان دارای جاذبه های گردشگری، باستانی و طبیعی بسیاری است که خانه احمدزاده شهرستان سنندج یکی از آثار تاریخی و دیدنی این استان می باشد. برای مشاهده دیگر جاذبه های گردشگری این استان، صفحه معرفی جاذبه های گردشگری کردستان را ببینید.

سرزمین ایران جزء چند کشور اول جهان با بیشترین پیشینه تاریخ و تمدن در بین تمام کشورهای جهان و از نظر تعداد میراث ثبت شده جهانی در بین کشورهای برتر دنیا قرار گرفته است، در ایران بیش از 30 هزار جاذبه گردشگری، طبیعی و فرهنگی وجود دارد. همچنین بهتر است بدانید ایران، مقام نخست جهان در میان کشورهای جهان از نظر تعداد شهرهای جهانی صنایع دستی را دارا می باشد. با توجه به این که ایران دارای اقلیم های بسیار متنوع آب و هوایی است و به عنوان یکی از امن ترین مقصدهای گردشگری شناخته و معرفی شده است، فرصت بی نظیری برای همه علاقه مندان به صنعت گردشگری در ایران و سراسر دنیا است تا با سفر به ایران و استان کردستان، از این همه جاذبه گردشگری، طبیعی، میراث فرهنگی، صنایع دستی بازدید نمایند. معرفی جاذبه های گردشگری ایران

در مسیر بازدید از خانه احمدزاده سنندج اگر از شهر زیبای اصفهان عبور کردید، خوشحال می شویم میزبان شما در هتل آفتاب اصفهان باشیم.

هتل آفتاب

تلفن رزرو هتل آفتاب اصفهان:     03135510600  –  09135728352

آدرس هتل آفتاب: اصفهان – خیابان آیت الله غفاری (زینبیه) – خیابان آزادی – کوچه شبنم

مسیریابی هتل آفتاب اصفهان (نقشه گوگل)

مسیریابی هتل آفتاب اصفهان ( نقشه ویز )

رزرو هتل اصفهان