تپه لرچینی در استان کردستان و شهرستان قروه واقع شده است.

 

نام اثر در فهرست آثار ملی ایران: تپه لرچینی

قدمت و دوره تاریخی: هزاره یک ق‌م‌

آدرس تپه لرچینی قروه : کردستان، قروه، شهرستان قروه، بخش ئیلاق، دهستان ییلاق جنوبی، روستای باشماق

شماره ثبت ملی: 17789

تاریخ ثبت: ۱۳۸۵/۱۲/۱۴

تپه لرچینی یکی از آثار ملی ثبت شده ایران در قروه است که قدمت آن مربوط به هزاره یک ق‌م‌ می باشد و در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۱۴ به شماره ثبت 17789 در مجموعه آثار تاریخی ایران ثبت شده است. نشانی این اثر ملی ثبت شده قروه شهرستان قروه، بخش ئیلاق، دهستان ییلاق جنوبی، روستای باشماق می باشد.

استان کردستان دارای جاذبه های گردشگری، باستانی و طبیعی بسیاری است که تپه لرچینی شهرستان قروه یکی از آثار تاریخی و دیدنی این استان می باشد. برای مشاهده دیگر جاذبه های گردشگری این استان، صفحه معرفی جاذبه های گردشگری کردستان را ببینید.

سرزمین ایران جزء چند کشور اول جهان با بیشترین پیشینه تاریخ و تمدن در بین تمام کشورهای جهان و از نظر تعداد میراث ثبت شده جهانی در بین کشورهای برتر دنیا قرار گرفته است، در ایران بیش از 30 هزار جاذبه گردشگری، طبیعی و فرهنگی وجود دارد. همچنین بهتر است بدانید ایران، مقام نخست جهان در میان کشورهای جهان از نظر تعداد شهرهای جهانی صنایع دستی را دارا می باشد. با توجه به این که ایران دارای اقلیم های بسیار متنوع آب و هوایی است و به عنوان یکی از امن ترین مقصدهای گردشگری شناخته و معرفی شده است، فرصت بی نظیری برای همه علاقه مندان به صنعت گردشگری در ایران و سراسر دنیا است تا با سفر به ایران و استان کردستان، از این همه جاذبه گردشگری، طبیعی، میراث فرهنگی، صنایع دستی بازدید نمایند. معرفی جاذبه های گردشگری ایران

در مسیر بازدید از تپه لرچینی قروه اگر از شهر زیبای اصفهان عبور کردید، خوشحال می شویم میزبان شما در هتل آفتاب اصفهان باشیم.

هتل آفتاب

تلفن رزرو هتل آفتاب اصفهان:     03135510600  –  09135728352

آدرس هتل آفتاب: اصفهان – خیابان آیت الله غفاری (زینبیه) – خیابان آزادی – کوچه شبنم

مسیریابی هتل آفتاب اصفهان (نقشه گوگل)

مسیریابی هتل آفتاب اصفهان ( نقشه ویز )

رزرو هتل اصفهان