تپه قصلان در استان کردستان و شهرستان قروه واقع شده است.

 

نام اثر در فهرست آثار ملی ایران: تپه قصلان

قدمت و دوره تاریخی: هزاره دو وهزاره یک ق‌م‌ ـ تاریخی ـ اسلامی

آدرس تپه قصلان قروه : کردستان، قروه، شهرستان قروه، بخش مرکزی، دهستان قصلان، روستای قصلان

شماره ثبت ملی: 8524

تاریخ ثبت: ۱۳۸۲/۰۲/۰۹

تپه قصلان یکی از آثار ملی ثبت شده ایران در قروه است که قدمت آن مربوط به هزاره دو وهزاره یک ق‌م‌ ـ تاریخی ـ اسلامی می باشد و در تاریخ ۱۳۸۲/۰۲/۰۹ به شماره ثبت 8524 در مجموعه آثار تاریخی ایران ثبت شده است. نشانی این اثر ملی ثبت شده قروه شهرستان قروه، بخش مرکزی، دهستان قصلان، روستای قصلان می باشد.

استان کردستان دارای جاذبه های گردشگری، باستانی و طبیعی بسیاری است که تپه قصلان شهرستان قروه یکی از آثار تاریخی و دیدنی این استان می باشد. برای مشاهده دیگر جاذبه های گردشگری این استان، صفحه معرفی جاذبه های گردشگری کردستان را ببینید.

سرزمین ایران جزء چند کشور اول جهان با بیشترین پیشینه تاریخ و تمدن در بین تمام کشورهای جهان و از نظر تعداد میراث ثبت شده جهانی در بین کشورهای برتر دنیا قرار گرفته است، در ایران بیش از 30 هزار جاذبه گردشگری، طبیعی و فرهنگی وجود دارد. همچنین بهتر است بدانید ایران، مقام نخست جهان در میان کشورهای جهان از نظر تعداد شهرهای جهانی صنایع دستی را دارا می باشد. با توجه به این که ایران دارای اقلیم های بسیار متنوع آب و هوایی است و به عنوان یکی از امن ترین مقصدهای گردشگری شناخته و معرفی شده است، فرصت بی نظیری برای همه علاقه مندان به صنعت گردشگری در ایران و سراسر دنیا است تا با سفر به ایران و استان کردستان، از این همه جاذبه گردشگری، طبیعی، میراث فرهنگی، صنایع دستی بازدید نمایند. معرفی جاذبه های گردشگری ایران

در مسیر بازدید از تپه قصلان قروه اگر از شهر زیبای اصفهان عبور کردید، خوشحال می شویم میزبان شما در هتل آفتاب اصفهان باشیم.

هتل آفتاب

تلفن رزرو هتل آفتاب اصفهان:     03135510600  –  09135728352

آدرس هتل آفتاب: اصفهان – خیابان آیت الله غفاری (زینبیه) – خیابان آزادی – کوچه شبنم

مسیریابی هتل آفتاب اصفهان (نقشه گوگل)

مسیریابی هتل آفتاب اصفهان ( نقشه ویز )

رزرو هتل اصفهان