تپه باستانی دشت بهشت در البرز و شهرستان کرج واقع شده است.

 

نام اثر در فهرست آثار ملی ایران: تپه باستانی دشت بهشت

قدمت و دوره تاریخی: پیش از تاریخ ـ تاریخی

آدرس تپه باستانی دشت بهشت کرج : البرز، کرج، شهرستان کرج، شهر ماهدشت، خیابان سوم محله دشت بهشت در خیابان میثم تمار محله نصیرآباد

شماره ثبت ملی: 6569

تاریخ ثبت: ۱۳۸۱/۱۰/۱۰

تپه باستانی دشت بهشت یکی از آثار ملی ثبت شده ایران در کرج است که قدمت آن مربوط به پیش از تاریخ ـ تاریخی می باشد و در تاریخ ۱۳۸۱/۱۰/۱۰ به شماره ثبت 6569 در مجموعه آثار تاریخی ایران ثبت شده است. نشانی این اثر ملی ثبت شده کرج شهرستان کرج، شهر ماهدشت، خیابان سوم محله دشت بهشت در خیابان میثم تمار محله نصیرآباد می باشد.

استان البرز دارای جاذبه های گردشگری، باستانی و طبیعی بسیاری است که تپه باستانی دشت بهشت شهرستان کرج یکی از آثار تاریخی و دیدنی این استان می باشد. برای مشاهده دیگر جاذبه های گردشگری این استان، صفحه معرفی جاذبه های گردشگری استان البرز را ببینید.

سرزمین ایران جزء چند کشور اول جهان با بیشترین پیشینه تاریخ و تمدن در بین تمام کشورهای جهان و از نظر تعداد میراث ثبت شده جهانی در بین کشورهای برتر دنیا قرار گرفته است، در ایران بیش از 30 هزار جاذبه گردشگری، طبیعی و فرهنگی وجود دارد. همچنین بهتر است بدانید ایران، مقام نخست جهان در میان کشورهای جهان از نظر تعداد شهرهای جهانی صنایع دستی را دارا می باشد. با توجه به این که ایران دارای اقلیم های بسیار متنوع آب و هوایی است و به عنوان یکی از امن ترین مقصدهای گردشگری شناخته و معرفی شده است، فرصت بی نظیری برای همه علاقه مندان به صنعت گردشگری در ایران و سراسر دنیا است تا با سفر به ایران و استان البرز، از این همه جاذبه گردشگری، طبیعی، میراث فرهنگی، صنایع دستی بازدید نمایند. معرفی جاذبه های گردشگری ایران

در مسیر بازدید از تپه باستانی دشت بهشت کرج اگر از شهر زیبای اصفهان عبور کردید، خوشحال می شویم میزبان شما در هتل آفتاب اصفهان باشیم.

هتل آفتاب

تلفن رزرو هتل آفتاب اصفهان:     03135510600  –  09135728352

آدرس هتل آفتاب: اصفهان – خیابان آیت الله غفاری (زینبیه) – خیابان آزادی – کوچه شبنم

مسیریابی هتل آفتاب اصفهان (نقشه گوگل)

مسیریابی هتل آفتاب اصفهان ( نقشه ویز )

رزرو هتل اصفهان